We maken van je oude spijkerbroek iets nieuws
Waarom je oude spijkerbroek weggooien als je er nog wat moois mee kan knutselen? tijdens dit feestje maken we namelijk een mooie tas van je oude spijkerbroek! we gaan de tas ook nog eens mooi versieren met lintjes,kraaltjes, stukjes vilt, mooi pimpen met slingertjes en wat je nog meer kan verzinnen.
De kinderen nemen hun eigen spijkbroek mee, We knippen de pijpen van de oude spijkerbroek af dan naaien we de onderkant van de tas dicht met naald en draad, van de oude broekspijp maken we een hengsel om je tas vast te kunnen houden!! Daarna ga je je tas nog helemaal mooi versieren tot hij helemaal naar je zin is!! Je gaat naar huis met een super hippe tas.
hieronder een kleine impressie van het feestje
Wat zit er in het knutselpakket?
- Duidelijke activiteit beschrijving via instructiefilmpje
- Diverse Frutsels voor de versiering (glitters, knoopjes ,bloemetjes, pompoms)
- Diverse kleurtjes stof en vilt, decoratieband, pomponband
- Vilten bloemetjes
- Benodigdheden voor een sleutelhanger, sleutelring, lint, leuke kwastjes en kralen
- lijmpistolen
- lijmpatronen
- scharen
- Tafelkleed
Wat moet je zelf regelen?
- spijkerbroeken (deze kun je door de kinderen zelf mee laten nemen) er zitten een aantal resten spijkerbroeken in de box voor de kinderen die geen broek mee kunnen nemen! Let op dit zijn al broeken waar een del van gebruikt is!
- iets lekkers en drinken voor tijdens het knutselen
Praktische informatie
Wil jij weten of je feestje op de datum naar keuze ingepland kan worden? check hieronder de beschikbaarheid!
Beschikbaarheid pimp je tas partybox
M | D | W | D | V | Z | Z |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.